Bębny o napędzie sprężynowym:

 
 
 
Bębny kablowe sprężynowe Bębny kablowe (zwijaki)

 

Zastosowanie:

Bębny kablowe sprężynowe Conductix-Wampfler używane są do automatycznego zwijania przewodów na różnego typu urządzeniach ruchomych. Między innymi na urządzeniach podnoszących czy innych urządzeniach transportowych  np. suwnice, chwytaki, magnesy, windy, platformy robocze, dźwigi przejezdne, układnice oraz systemy czyszczące.

 

Maszyny te pracują głównie w oparciu o systemy pracujące na tej samej trasie w linii prostej zarówno poziomej jak i pionowej. Do użytku na bębnach kablowych Conductix-Wampfler oferuje pełen zakres specjalnych przewodów do bębnów kablowych do przeniesienia energii elektrycznej do zasilania czy sterowania urządzeń mobilnych.

 

 

Zastosowanie:

Bębny kablowe Conductix-Wampfler używane są głównie do zasilania narzędzi elektromechanicznych w warsztatach czy aplikacjach przemysłowych. Przewody nie leżą  na podłodze, co poprawia poziom bezpieczeństwa w zakładach i prowadzi do wydłużenia czasu pracy przewodów. Conductix-Wampfler oferuje bbny kablowe od 2x1 mm² i długością rozwijanego przewodu 7 m, poprzez 8x1,5 mm² i długością rozwijanego przewodu 30 m do bębnów przeznaczonych do uziemiania cystern z przewodem 1x16 mm² i długością rozwijanego przewodu 15 m .

   
Do pobrania: Katalog Program 6100  
Do pobrania: Katalog Program Stock&Go  
Do pobrania: Katalog Program EXEL Do pobrania: Katalog Program 0402
   
Bębny sprężynowe na węże Bębny na węże (zwijaki)

 

Zastosowanie:

Bębny sprężynowe na węże Conductix-Wampfler używane są do automatycznego zwijania węży służących do przenoszenia mediów ciekłych i gazowych do różnego typu urządzeń ruchomych. Między innymi do ruchomych urządzeń produkcyjnych, dźwigów przejezdnych, systemów nawadniajacych czy systemów czyszczących.

 

Maszyny te pracują głównie w oparciu o systemy pracujące na tej samej trasie w linii prostej zarówno poziomej jak i pionowej. Pojedyncze czy wielotorowe kątowe przeguby obrotowe mogą być używane do powietrza, wody, czy przesyły oleju hydraulicznego. Maksymalne ciśnienie robocze kątowych przegubów obrotowych wynosi 300 bar.

 

Na życzenie klienta istnieje możliwść wykonania rozwązań specjalnych 

 

 

 

Zastosowanie:

Bębny na węże Conductix-Wampfler wykorzystywane są z wężami na sprężone powietrze, wodę, gaz, tlen, hydraulikę, paliwa, oleje czy smary używane w szerokim zakresie miejsc, zwłaszcza tam, gdzie używane są narzędzia pneumatyczne, czy węże są wyciągane i chowane. Szeroki zakres bębnów na węże oferuje rozwiązania prawie prawie do wszystkich aplikacji i poprawia produktywność i bezpieczeństwo pracy trzymając węże daleko od podłogi. 

 
Do pobrania: Katalog Program 6100 Do pobrania: Katalog Program 0402
Do pobrania: Katalog Program Stock&Go  
Do pobrania: Katalog Program EXEL